مشاوره رایگان

Poolbaan مقالات

نحوه محاسبه هد پمپ استخر شنا و جکوزی

2020-02-23

زمانی که برای خرید پمپ تصفیه آب استخرتان اقدام می کنید، با انواع مختلفی از پمپ های استخر روبه رو خواهید شد و ممکن است دچار سردرگمی شوید. اگرچه ممکن است شما با توجه به حجم استخرتان، محاسبات مربوط به دبی پمپ موردنظر را انجام داده باشید، اما پس از مراجعه به فروشگاه لوازم استخری، با این سوال از طرف فروشنده مواجه می شوید که هد پمپ انتخابی چقدر باید باشد؟! برای جواب به این سوال شما باید اطلاعات کافی در مورد هد پمپ و نحوه محاسبه آن داشته باشید تا بتوانید جواب درستی به فروشنده بدهید. در ادامه به آموزش نحوه محاسبه هد پمپ تصفیه آب استخر می پردازیم.

ادامه مطلب

چک لیست بازگشایی استخر شنا در فصل بهار

2019-04-13

با توجه به از رسیدن فصل بهار و نزدیک شدن فصل شنا، اگر شرایط آب و هوایی منطقه شما نیز مطلوب است، می توانید نسبت به بازگشایی استخرتان اقدام کنید. انجام هر چه زودتر این کار دو دلیل منطقی دارد. دلیل اول این است که بتوانید حداکثر استفاده را فصل شنا ببرید و دلیل دیگر داشتن زمان کافی جهت بررسی تجهیزات استخر، برقراری تعادل شیمیایی آب و رفع هر گونه مشکل در رابطه با تجهیزات استخر قبل از شروع دوره اوج استفاده از استخر و شنا می باشد. اگر وقت کافی برای انجام این کار را ندارید، می توانید از تکنسین های نگهدار استخر پولبان کمک بگیرید. اما اگر می خواهید این کار را اقتصادی تر باشد، خودتان به تنهایی نیز می توانید مراحل بازگشایی استخر برای فصل بهار را انجام دهید. در ادامه ما مراحل این کار را به ترتیب برایتان شرح خواهیم داد.

ادامه مطلب

راهنمای خطاهای کلرزن نمکی Aqua Rite هایوارد

2018-12-15

بر اساس تجربه شخصی و حرفه ای به این نتیجه رسیده ام که معمولاً کسی کتابچه راهنمای سازنده دستگاه را نگه نمی دارد! زیرا فکر نمی کنند که دیگر به آن نیازی داشته باشند. تا زمانی که دستگاه سالم است می توان گفت که نیازی به کتابچه راهنمای وجود ندارد، اما اگر دستگاه به مشکل بخورد، اولین کاری که باید انجام دهید مراجعه به کتابچه راهنما است.

ادامه مطلب