Poolbaan درباره

Poolbaan از سال 1392 و با هدف آگاهی بخشی و مشاوره در زمینه نحوه نگهداری استخر، سونا و جکوزی ایجاد گردید. در ادامه در مورد اهداف و کارهای این مجموعه توضیحاتی ارائه شده است.


آموزش ساده نگهداری از استخر و جکوزی

Poolbaan نگهداری از استخر، سونا و جکوزی را به زبانی ساده و از طریق مقالات، فیلم، پاسخگویی به سوالات و مشکلات رایج و همچنین مشاوره رایگان، به شما آموزش داده و علاوه بر به حداقل رساندن مشکلات نگهداری استخر و جکوزی، باعث صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. مراقبت از استخر، سونا و جکوزی، به خصوص شیمی آب ممکن است گیج کننده باشد، لذا ما در اینجا این کار را بسیار ساده و قابل درک کرده ایم. اگر سوالی داشتید و یا با مشکل مواجه شدید کافیست به قسمت مربوط در سایت مراجعه کرده و یا با ما تماس بگیرید. نیازی نیست متخصص باشید و یا یک شیمیدان، فقط باید اصول اولیه را فرا بگیرید.

ارزش خدمات ما

مراجعین ما، Poolbaan را یک منبع قابل اعتماد برای جواب سوالات خود می دانند، این امر باعث می شود تا ما تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به هدف اصلی، یعنی آگاهی بخشی و ایجاد تحولی مثبت در زمینه استخر، سونا و جکوزی، به کار گیریم. آرمان و اهداف ما بسیار فراتر از یک رسانه آنلاین بوده و شامل ایجاد یک انجمن قوی و همچنین ایجاد روابط پایدار با صاحبان استخر، سونا و جکوزی و تمامی افراد فعال در این زمینه، می باشد.